Отзывы о компании Магазин для беременных, кормящих мам и деток
Вікторія Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи) Раді, що Ви залищилися задоволені та вдячні Вам за покупку❤️) Носіть із задоволенням, звертайтеся )
Богдана Л.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже раді, що Ви залишилися задоволені та вдячні, що обрали саме нас ❤️) Вам дякуємо за покупку, звертайтесь, завжди раді ;)
Ольга М.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Щиро вдячні за покупку та оцінку нашої роботи❤️) Раді, що Ви залишилися задоволені та надіємося побачити Вас у нас іще ;)
Тетяна К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Гарно дякуємо Вам за покупку, а також за оцінку нашої роботи ) Носіть із задоволенням ) Дуже раді, що Ви залишилися задоволені ❤️) Звертайтеся, надіємося побачити ще раз серед наших клієнтів ;)
Анастасія Б.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую, дуже крута кофта🤗
Комментарий продавца
Щиро вдячні Вам за покупку ❤️) Нам дуже важлива Ваша думка та важливо, щоби Ви завжди залишалися задоволені покупками) Носіть із задоволенням та надіємося побачити ще раз серед наших клієнтів )
Анна
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Дуже раді, що Ви залишилися задоволені та вдячні, що обрали саме нас ❤️) Вам дякуємо за покупку, носіть із задоволенням та надіємося побачити Вас у нас іще ;)
Анастасія П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Гарно дякуємо за покупку та відгук❤️) Нам дуже важлива Ваша думка) Раді, що Ви залишилися задоволені та, що обираєте саме нас ❤️)
Віталій
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую👍
Комментарий продавца
Щиро вдячні Вам за покупку, а також за оцінку нашої роботи ) Дуже раді, що Ви залишилися задоволені ❤️) Звертайтеся, завжди раді )
Маргарита С.
Плохо
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не знаю как на прочность, но запах ужас.... три дня висели у меня на балконе и в итоге запах не ушёл 😡
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук. Шкода, що Ви залишилися незадоволені покупкою. Сумочки виготовляються із полівінілхлориду та спочатку мають невеликий запах, як і будь-які товари, що виготовляються з даного матеріалу, але швидко вивітрюються. При відправці одразу із заводу в поштовому пакеті запах може посилитись у зв'язку з герметичністю даного пакету. Коли багато замовлень, то деякі замовлення відправляються одразу з виробництва, тому не встигають вивітритись. Однак, запах вивітрюється на свіжому повітрі за день (можливо два) та в подальшому не завдає незручностей
Антоніна Г.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Комментарий продавца
Гарно дякуємо за покупку та оцінку нашої роботи❤️) Дуже раді, що Ви залишилися задоволені та надіємося побачити Вас у нас іще ;)
Дякуємо за високу оцінку нашої роботи) Раді, що Ви залищилися задоволені та вдячні Вам за покупку❤️) Носіть із задоволенням, звертайтеся )
Дуже раді, що Ви залишилися задоволені та вдячні, що обрали саме нас ❤️) Вам дякуємо за покупку, звертайтесь, завжди раді ;)
Щиро вдячні за покупку та оцінку нашої роботи❤️) Раді, що Ви залишилися задоволені та надіємося побачити Вас у нас іще ;)
Гарно дякуємо Вам за покупку, а також за оцінку нашої роботи ) Носіть із задоволенням ) Дуже раді, що Ви залишилися задоволені ❤️) Звертайтеся, надіємося побачити ще раз серед наших клієнтів ;)
Дякую, дуже крута кофта🤗
Щиро вдячні Вам за покупку ❤️) Нам дуже важлива Ваша думка та важливо, щоби Ви завжди залишалися задоволені покупками) Носіть із задоволенням та надіємося побачити ще раз серед наших клієнтів )
Дуже раді, що Ви залишилися задоволені та вдячні, що обрали саме нас ❤️) Вам дякуємо за покупку, носіть із задоволенням та надіємося побачити Вас у нас іще ;)
Гарно дякуємо за покупку та відгук❤️) Нам дуже важлива Ваша думка) Раді, що Ви залишилися задоволені та, що обираєте саме нас ❤️)
Дякую👍
Щиро вдячні Вам за покупку, а також за оцінку нашої роботи ) Дуже раді, що Ви залишилися задоволені ❤️) Звертайтеся, завжди раді )
Не знаю как на прочность, но запах ужас.... три дня висели у меня на балконе и в итоге запах не ушёл 😡
Дякуємо за відгук. Шкода, що Ви залишилися незадоволені покупкою. Сумочки виготовляються із полівінілхлориду та спочатку мають невеликий запах, як і будь-які товари, що виготовляються з даного матеріалу, але швидко вивітрюються. При відправці одразу із заводу в поштовому пакеті запах може посилитись у зв'язку з герметичністю даного пакету. Коли багато замовлень, то деякі замовлення відправляються одразу з виробництва, тому не встигають вивітритись. Однак, запах вивітрюється на свіжому повітрі за день (можливо два) та в подальшому не завдає незручностей
Гарно дякуємо за покупку та оцінку нашої роботи❤️) Дуже раді, що Ви залишилися задоволені та надіємося побачити Вас у нас іще ;)